Aadress: Jõe tn 2, Kärla alevik, Lääne-Saare vald, 
Rahvamaja juhataja: Virge Varilepp
Telefon: 5886 0834
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kärla rahvamaja rendihinnad

Rahvamaja blogi: http://karlaklubi.blogspot.com/ 

Klubi ringid ja ringide toimumise ajad:

 • Segarahvatantsurühm Tõmba, Jüri - esmaspäeviti kell 19.00-21.00
  juhendaja/kontaktisik Virge Varilepp See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Naisrahvatantsurühm Kadaka mari - teisipäeviti kell 19.00-21.00
  juhendaja Virge Varilepp See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  kontaktisik Annika Pihl See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Näitering Kärla Võsateater - kokkuleppel
  juhendaja/kontaktisik Jaanika Rikko See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Kärla külakoor - neljapäeviti kell 19.00-21.00
  dirigent/kontaktisik Anita Kangur See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Koguduse naiskoor Kargell - pühapäeviti kell 10.30-13.00
  dirigent/kontaktisik Ülle Vallaste See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Kärla noortebänd - pühapäeviti kell 17.00-18.30
  juhendaja Ain Kivilo
  kontaktisik Virge Varilepp See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kärlaraamatukogu 1