Kant Nimi Telefon E-post Kogukonnakogu esimees/aseesimees
Abruka kant Riho Leppik 5180827 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Aste kant Juta Levin 53480703 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
  asendusliige Andres Ramst      
Eikla kant Boris Lehtjärv 56677544 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Kaarma kant Tõnu Munk 56495364 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
  asendusliige Priit Pihel      
Kudjape kant Urmas Lehtsalu 5 077 716 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Kärla kant Villi Pihl  

5262039

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
  asendusliige Ülar Tänak      
Lümanda kant Kaja Juulik 56627840 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Kogukonnakogu esimees
  asendusliige Janno Tuulik      
Nasva kant Piret Kuldsaar 5176479 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
  asendusliige Andres Tinno      
Paadla kant Riina Voog 55 959 773 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
  asendusliige Maive Õispuu      
Randvere kant Hanna Saar 53933252 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Kogukonnakogu aseesimees
  asendusliige Liina Jürisson      
Sauvere kant

Katrin Pihlas

asendusliige Astrid Jõeäär

 

5269287

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Tahula-Vaivere kant Annela Näälik 5252600 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
  asendusliige Jaan Kiider      
Taritu kant  Ilmar Antov    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.