Esimees vallavanem Tiina Luks 5884 9554 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Aseesimees abivallavanem Urmas Sepp 507 3647 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Liikmed:        
  abivallavanem Villi Pihl 526 2039 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  keskkonna peaspetsialist Kairi Niit 452 0468 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
  Lääne-Saare Haldus juht Margus Männik 4520273 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
  halduse peaspetsialist Toomas Raun 5850 4920 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  halduse peaspetsialist (Lümanda ja Kärla) Ilmar Antov 504 8513 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
  halduse peaspetsialist Jüri Ränk 515 4715  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Kärla Spordihalli juhataja Raivo Uus 522 4999 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
  Lümanda Põhikooli majandusjuhataja Ain Rand 5341 5800 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  vallasekretär Andrus Lulla 514 8675 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
  AS Kuressaare Veevärk võrguosakonna juhataja Artur Pärn 517 8273 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  AS Kuressaare Soojus väikekatlamajade meister Margus Rihkrand 514 2783 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
  PPA Lääne Prefektuur  Kuressaare politseijaoskonna piirkonnavanem Meelis Juhandi 5348 9666

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.